Twitter
RSS


5 May 2008

Mariah Carey s-a căsătorit cu Nick Cannon

Autor: Omar | Categorie: World

Mariah Carey s-a căsătorit cu Nick Cannon (Imagine: www.nypost.com)
Mariah Carey s-a căsătorit cu Nick Cannon (Imagine: www.nypost.com)

LOS ANGELES / 18:55, 2.05.2008
Cântăreaţa americană Mariah Carey şi starul pop Nick Cannon s-au căsătorit, săptămâna aceasta, în Bahamas, conform mai multor publicaţii internaţionale.

Conform ediţiei de joi a New York Post, care citează o sursă apropiată cântăreţei, perechea s-a căsătorit în cadrul unei ceremonii secrete, care a avut loc la casa lui Carey din Eleuthera, la care au participat familia şi prietenii apropiaţi.

Site-ul web al revistei Latina citează o sursă apropiată lui Cannon şi precizează că cei doi s-au căsătorit miercuri, în timp ce revista In Touch Weekly menţionează că Nick Cannon a achiziţionat un inel în valoare de 2,5 milioane de dolari pentru noua lui soţie.

Reprezentanţii celor doi nu au fost disponibili pentru comentarii cu privire la acest subiect.

Carey, în vârstă de 38 de ani, a lasat de curând hit-ul “Touch My Body”, inclus pe albumul “E=MC2″, cel mai bine vândut album al lunii aprilie, în topuri. Carey a cunoscut succesul în anii ’90, prin lansarea unui album care îi poartă numele.

Cannon, cu 11 ani mai tânăr decât Carey, a fost actor de televiziunie şi filme, printre care “Drumline” sau “Shall We Dance?”, şi şi-a făcut debutul în lumea muzicală în 2003, printr-un album care îi poartă numele, urmat de albumul “Stages”, în 2006.

Conform presei, cei doi s-au cunoscut la filmările pentru videoclipul melodiei “Bye, Bye”, pe care Cannon l-a regizat, şi se întâlnesc de câteva săptămâni.

Carey a mai fost căsătorită cu producătorul Tommy Mottola, dar au divorţat în 1998. Cannon se află la prima căsătorie.

(Mediafax)

Oare cum e sa ti- tragi mereu cu pustani? Ea 38 el 27. Oare rezista un an?!?

VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
VN:F [1.9.3_1094]
Rating: 0 (from 0 votes)

Popularity: 1% [?]

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Random Posts

PUBLICITATE

2 Raspunsuri la “Mariah Carey s-a căsătorit cu Nick Cannon”

  1. admin A zis:

    Pai la cum arata ea acuma are nevoie de unu care sa o duca. Si apoi nu geaba se spune ca fameile isi incep viata sexuala upa 30 de ani
    Oricum …casa de piatra (dar macar sa fie un an)

    VN:F [1.9.3_1094]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VN:F [1.9.3_1094]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  2. Iti amintesti primul articol? | Omar Blog A zis:

    [...] Esti in pielea unui blogger de ceva vreme? Eu is de un an si  jumatate acuma pe 5 noiembrie si ma gandesc cu o oarecare bucurie cand ma vad  ajuns aici . Ma gandesc la vremurile cand am inceput si cum am inceput. M-am apucat si am citit primile articole unde cam eram lipsit de indemanare (nu ca acuma as avea mai multa) si total fara nici o experienta . Era un articol cu o umbra de critica mascata , asa cum imi place sa o fac despre  Mariah Carey si casatoria ei cu Nick Cannon. [...]

Lasa un comentariu

 



See my foto Digg Aboneaza-te la feeds Omar on Snapixel!